Kambariai

Viename kambaryje lankytojai pasijaus kaip veidrodžių karalystėje, kitas primins Šachrazados pasakas, trečias perkels į Kasablanką, ketvirtas kurstys aistras. Pravėrę penktojo kambario duris galėsite sužaisti azartišką šachmatų partiją arba įkristi į minkštą krėslą su knyga, paimti iš sieninės bibliotekos koridoriuje. Joje itin platus pasirinkimas. Pradedant lietuvių ir užsienio rašytojų literatūra, baigiant Kama Sutra ir Biblija.

Neprailgs ir kelias iki pasirinkto kambario, kone ant visų sienų apgyvendinti pasakų, filmų herojai ir kiti šypseną keliantys personažai – milžiniškas klounas, balerina-gulbė, laiptais lipantis Kalėdų vagis Grinčas, Einšteinas ar įspūdingo dydžio ranka, delne gniaužianti spalvoto cukraus kristalais barstytą spurgą.

Svečiai bus vaišinami kava, arbata, vaisiais, jogurtu ir lengvu, ekologišku maistu. Nei viename kambaryje šiuo metu televizorių nerasite. Pagal Feng Shui, miegojimui skirtoje zonoje šiam įrenginiui, kaip ir kompiuteriui, elektroniniam laikrodžiui ar darbo stalui, nėra vietos. 

Rezervacija

Apsilankymą rezervuokite:

Copyright 2024 © Sukurta - IGSME.COM